In deze aflevering vertelt Jeannette (64) over haar erfelijke nierziekte. Vijf jaar geleden werd haar nierfunctie zo slecht, dat ze een nieuwe nier nodig had. Ze nam het heft in eigen handen en plaatste een oproep op social media. Via een gemeenschappelijke vriendin kwam het bericht bij Patty (66) terecht. Ze kenden elkaar niet, maar een half jaar later doneerde Patty haar nier aan Jeannette. ‘Het is gewoon heel mooi om iemand blij te maken’, vertelt Patty in de podcast.
Meer dan een patiënt
Meer dan een patiënt is een podcast van het Erasmus MC. Hier vertellen patiënten zelf hun verhaal. Ze praten niet alleen over hun ziekte, aandoening of over de dingen die ze hebben meegemaakt, maar ook over hoe de situatie hun kijk op het leven heeft veranderd. Alle afleveringen zijn te beluisteren via Spotify, Apple Podcast en alle andere podcastapps.
Benieuwd naar de volgende afleveringen? Abonneer je dan op de podcast via je eigen podcastapp. Dan krijg je een melding als er een nieuwe aflevering wordt gepost. De afleveringen zijn ook op YouTube te bekijken.